Hizmetlerimiz
Immigration Invest, Amerika, Avrupa ve Türkiye’de yıllardır yatırıma dayalı oturum ve vatandaşlık hizmetlerini başarıyla sunmaktadır.

Oturum İzinleri;

Immigration Invest platformu Almanya, Yunanistan,A.B.D ve Letonya’da yerleşik oturum alma işlemlerini profesyonel kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Oturum izinleri ülke koşulları ve kanunlarına göre değişiklik göstermektedir. Oturum izinleri­miz gayrimenkul ve ticaret odaklı olarak alınmaktadır. Platformumuz bu konuda konusunda uzman gayrimenkul,fınans,turizm,hukuk ve eğitim tarafında gereken tüm danışmanlıkları platformun üyesi profesyonel şirketlerle sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için uzmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Çalışma İzinleri;

Immigration Invest platformumuz çalışma izinlerini, oturum izni başvurunuza müteakip veya münferit olarak yapılabilmektedir.Çalışma izinleri 1 yıl-3yıl süre ile değişken tiplerde alınmaktadır.Platformumuz bu konuda gereken tüm bürokrasiyi her ülkenin kendi kanun ve gerekliliklerine göre sizin adınıza dü­zenlemektedir.Konunun uzmanı danışmanlarımız tüm başvuru takibi, işlem takibi ve işlem teslimini A’dan Z’ye anahtar teslim projelendirerek gerçekleştirmektedir.

Yatırım Danışmanlığı;

Immigration Invest platformumuz gerek oturum izni gerekse çalışma izni alınması işlemleri­ne paralel olarak oluşturduğumuz şirket altyapısı için ayrıca gerekli tüm finans araçlarını ve ticaret imkanlarını da yaratmaktadır.Bu şekilde yurtdışında oturum ve çalışma izinleriniz ile ilgili yaptığınız harcamaların geri dönüşümünü sağlamakta, ilaveten de ek gelir modelleri yaratabilmektedir. Uzmanlarımız sizi daha detaylı bilgilendirecektir.

Turizm Danışmanlığı ve Lojistik;

Immigration Invest platformumuz tüm oturum ve çalışma izinlerinin alınması sürecinde gerekli seyahatlerin organizasyonunu evinizden başlatarak sizi alır, ilgili ülkeye problemsiz şekilde varmanızı sağlar, havalimanları ile kalınacak noktalar arası transferlerinizi organize eder, ilgili profesyonellerimizin süreci yöneteceği ofislerine, alınacak gayrimenkullere, şirket ku­rulacak ofislere ve ilgili devlet dairelerine lojistiklerinizi sağlar ve sizin en rahat, mutlu şekilde bu süreci tamamlamanızı sağlar. 

Çalışma ve Oturum Müsadesi Uzatma;

Immigration Invest platformu halihazırda Çalışma ve/veya Oturum müsadesi olan kişilerede mevcut müsadeyi (izni) uzatma konusunda tam kapsamlı danışmanlık hizmeti vermektedir. Uygunluk kriterlerinin sağlanmasında yapılması gerekenleri tecrübe ve birikimleri ile sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Gayrimenkul Geliştirme ve Satın Alma Danışmanlığı;

Immigration Invest iştigal alanının doğası gereği ilgili Oturum ve Çalışma izinlerinin alına­bilmesi için size doğru gayrimenkul yatırımını bulur, satın alır ve siz isterseniz sizin adınıza yönetir. Immigration Invest özellikle yatırımlarınızı geri dönüş odaklı projelerden seçer (Hazır kira getirili daire, dükkan ve/veya bina alımı gibi).

Vatandaşlık ve oturum hizmeti sağladığımız ülkeler